Hakkımızda

1976 yılında kurulan firmamız modern işletmeciliği, sürekli iyileşme ve gelişmeyi, yeniliği ve yaratıcılığı ilke edinen, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışla, büyük hedeflere hızla ulaşmak için, kaliteyi yaşantımızın bir parçası olarak kabul ettiğimizi taahhüt ediyoruz.

Bütün ürün ve hizmetlerimizde temel şart, toplam kalite yönetimi ilkeleri doğrultusunda, kalitede maksimum düzeyi yakalamaktır.Pazardaki rekabet gücümüzü minimum maliyetle, seri ve yüksek kalitede üretim yapmakla elde edebileceğimiz inancındayız.

Kaliteli ve deneyimli usta çalışanları ile kaliteyi ön plana çıkararak; hizmetin ve ürünlerin uzun yıllara sarkmasını hedef sayan bir düşünce profili ile hizmete devam etmekteyiz.

Firmamız reklam alanında kendini herzaman ilerletmenin ve teknolojik yenilikleri sizlere sunmak için dünya geleninde araştırmalar yaparak en iyiyi ekonomik fiyatlarla sizlere sunmanın peşindedir..

Dergi, Kitap,Ajanda, Gazete, Renk Kartelası, Market İnsörtleri, Broşür, Katalog, Afiş, Dosya, Seçim İşleri, Fihrist, Sunum Dosyaları, Makbuz, Takvim, Kullanım Klavuzları, Defter, Karton Ürün Kutuları, Zarf, Antetli Kağıt, Kart, Not Kağıtları, Etiketler, Cilt, Davetiyeler, Okul Yıllıkları, Kent Rehberleri, Bloknotlar, Ruhsat Kabı, Sümen, Pvc Kimlikler, Oto Kokuları, Oto Kraft Paspasları, Masa Takvimi, Cd-Kaset Kapak İçleri ve daha birçok matbuu evrak basım konusunda hizmet vermektedir.

Digital baskı birimimiz,  2011 yılında faaliyete geçmiştir. Bulunduğumuz konumun avantajlarını siz değerli müşterilerimize yansıtarak daha kaliteli hizmet almanızı sağlamaktayız. Bünyemizde bulunan dijital baskılardan farkılı olarak baskı sonrası boya parlaması olmaması boya dökülmesi ve solması gibi olumsuzluklar yaşanmaması az adetli işlerde düşük maliyet sağlaması ile hem matbaa sektörine hemde kişisel müşterilerimize sorunsuz iş teslimi sğlamaktadır. Firmamız sadece baskı hizmeti vermekle kalmayıp selefon, tel dikiş, kesim, ciltleme, mücellit, laminasyon konularında da yardımcı olmaktayız. Renkli fotokopi, siyah beyaz fotokopi, katalog, broşür, kartvizit, davetiye, kullanım kılavuzu, föy, menü, fotoğraf baskısı, kitap, dergi, iç ve dış mekan baskıları ve her türlü dijital baskı konusunda sizlere hizmet veriyor.